Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Niemce

Utworzony przez gość, 7 listopada 2010 r. o 12:30
Uważam, że Pan Krzysztof Urbaś jest jedynym kandydatem na to stanowisko.Wystarczy popatrzec jakim jest gospodarzem u siebie takim gospodarzem zapewne byłby na terenie naszej gminy.Jest człowiekiem z doświadczeniem w gospodarowaniu.A cóż Pan Krocz? Chyba nie ma wielkiego doświadczenia jest jak ktoś wcześniej napisał ,po to aby odebrać głosy Panu Urbasiow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka Dysa napisał:
Uważam, że Pan Krzysztof Urbaś jest jedynym kandydatem na to stanowisko.Wystarczy popatrzec jakim jest gospodarzem u siebie takim gospodarzem zapewne byłby na terenie naszej gminy.Jest człowiekiem z doświadczeniem w gospodarowaniu.A cóż Pan Krocz? Chyba nie ma wielkiego doświadczenia jest jak ktoś wcześniej napisał ,po to aby odebrać głosy Panu Urbasiow
nic nie ujmując doświadczeniu pana Urbasia w prowadzeniu gospodarstwa rolnego ale przy kierowaniu gminą trzeba się liczyć ze zdaniem mieszkańców a w tym przypadku warzywa takie jak kapusta czy buraczki nie wiele mają do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka Dysa napisał:
Uważam, że Pan Krzysztof Urbaś jest jedynym kandydatem na to stanowisko.Wystarczy popatrzec jakim jest gospodarzem u siebie takim gospodarzem zapewne byłby na terenie naszej gminy.Jest człowiekiem z doświadczeniem w gospodarowaniu.A cóż Pan Krocz? Chyba nie ma wielkiego doświadczenia jest jak ktoś wcześniej napisał ,po to aby odebrać głosy Panu Urbasiow
Nie wiem, jak długo jest Pani mieszkanką Dysa ale jeszcze 5 lat temu Pan Urbaś był wywieszony na "czarnej" liście dłużników w UG, więc jakim jest gospodarzem, to nie chcę się wypowiadać ha, ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA 11 napisał:
U NAS W GMINIE KAMPANIA W PEŁNI - JEDEN KANDYDAT ROZDAJE JABŁKA I MĄKĘ, A DRUGI W BARZE U RAMZESA CZĘSTUJE WÓDKĄ I "KIEŁBASKĄ"- WYBORCZĄ OCZYWIŚCIE ZA POPARCIE W WYBORACH.
O kiełbasie wyborczej słyszałem, ale żeby wódka była wyborcza? Osobiście uważam, że najlepsi kandydaci na wójta to Karwicki i Urbaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan karwicki już pokazał co potrafi (budowa sali w niemcach) żałosne .. ale i tak może liczyć na jeden głos- swój..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
O kiełbasie wyborczej słyszałem, ale żeby wódka była wyborcza? Osobiście uważam, że najlepsi kandydaci na wójta to Karwicki i Urbaś.
Jestem też takiego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA 11 napisał:
U NAS W GMINIE KAMPANIA W PEŁNI - JEDEN KANDYDAT ROZDAJE JABŁKA I MĄKĘ, A DRUGI W BARZE U RAMZESA CZĘSTUJE WÓDKĄ I "KIEŁBASKĄ"- WYBORCZĄ OCZYWIŚCIE ZA POPARCIE W WYBORACH.
A reszcie żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teresa napisał:
...szkoda,że to forum przeglada tylko zainteresowana grupa ludzi, która rywalizuje ze sobą. Przykro mi to mówić ale swiadoma tolerancja wybryków dotychczasowego Pana wójta tak już sie zadomowiła ,że wiekszosć starszego pokolenia przyjęła to jako -NORMĘ. LUDZIE to przypomina mi chocholi taniec- obudźcie się i spójrzcie na innych mądrych ludzi , którzy startują i chcą COS ROBIĆ...namawiam na wiekszą aktywnosć Kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cień napisał:
Przyglądam się dyskusji na forum i mam nieodparte wrażenie że żyję w chorej gminie- patrząc na ten magiel, do obecnej chwili planowałem oddać głos na Pana Golianka, młody, konkretny i myślałem że nie przesiąknięty tym całym układem...troszkę mi sie nie chce wierzyć że to pionek Czyżyka, szczególnie że byłem na tym spotkaniu z wyborcami i nic w takim sensie nie padło z jego ust, więc skąd te oskarżenia?Ciekawi mnie tez kandydatka Pani Pisarek - Piotrowska, może kilka słów o niej? Pan Krocz to faktycznie człowiek Naszego obecnego Wójta, miałem z nim do czynienia i niestety nie podejmuje decyzji samodzielnie. Pytam więc na kogo głosować?Czy ktoś potrafi rzeczowo odpowiedzieć i poprzeć to mocnym argumentem?
Każdy z kandydatów ma zalety i wady. Radzę Ci ustalić kryteria jakim powinien odpowiadać dobry wójt i stawiać przy każdym z kandydatów plusy i minusy. Ten który wypadnie z minusowym dorobkiem odpada.Baw się w ten sposób aż zostanie Ci jeden kandydat. No i wiesz na kogo głosować. Ps. U mnie pierwszy odpadł p. Czyżyk Stefan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientuje się ktoś kto wszedl do 2 tury??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzesiu napisał:
Orientuje się ktoś kto wszedl do 2 tury??
ponawiam pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w drugiej turze spotkają sie panowie Czyżyk i Urbaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety została stara gwardia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiedziona napisał:
Niestety została stara gwardia
tzn? a w ogóle są już jakieś oficjalne wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W drugiej turze sprężamy się i głosujemy tak aby obecny wójt odszedł na emeryturę i więcej się nie kompromitował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
W drugiej turze sprężamy się i głosujemy tak aby obecny wójt odszedł na emeryturę i więcej się nie kompromitował.
nie tylko siebie kompromituje ale i nas wszystkich :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
W drugiej turze sprężamy się i głosujemy tak aby obecny wójt odszedł na emeryturę i więcej się nie kompromitował.
Jestem ZA. Czyżyk wystarczająco dużo zrobił, dużo za dużo i ciekawe jak wybrnie z tego w sądzie, a sprawy już się zaczęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/060000/060911.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka porażka.. skąd się wzięło tyle głosów na Pana Czyżyka? zadziwiające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamila napisał:
Mieszkam w Niemcach ponad 8 lat. Pana Karwickiego nie widziałam na oczy, tylko jakiś Pan agituje na jego rzecz. to jest dziwne, że kandydat siedzi w domu i chce wygrać wybory. Radnych też nie poznałam, więc głosuję na inną osobę. Nie wiem czy bycie urzędnikiem i siedzenie za biurkiem to zdobywanie doświadczenia.Apeluję wybierajmy ludzi młodych z wyższym wykształceniem - to jest nasza przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...